O nas

Prosta i przejrzysta zgodność z przepisami dotyczącymi podatku VAT dla sprzedawców internetowych. W całej Europie.

amavat® pomaga przedsiębiorstwom w całej Europie w handlu transgranicznym, przejmując złożoność zarządzania podatkiem VAT i innymi zobowiązaniami w zakresie podatków pośrednich. Zapewniamy, że nasi klienci wypełniają swoje zobowiązania w całej UE i poza nią. amavat® specjalizuje się w dostarczaniu klientom dostosowanych do ich potrzeb przeglądów podatku VAT, które pomagają im w rozwoju na nowych terytoriach, z odpowiednimi kontrolami pozwalającymi skutecznie zarządzać podatkiem VAT. Nieustannie rozwijamy nasze doświadczenie w zakresie międzynarodowego podatku VAT, niezależnie od tego, czy jesteście Państwo firmą o ugruntowanej pozycji, czy też przedsiębiorczym sprzedawcą internetowym, amavat® zapewni transgraniczne doradztwo w zakresie dostaw, oferując jednocześnie praktyczne rozwiązania.

Jesteśmy europejską firmą spełniającą wymogi w zakresie podatku VAT.

  • Indywidualne usługi doradcze świadczone przez naszych doświadczonych ekspertów ds. podatku VAT w każdym kraju europejskim.
  • Zwiększone zaufanie i zmniejszone ryzyko dla Państwa biznesu internetowego.
  • Profesjonalna, praktyczna obsługa po konkurencyjnych cenach.

Nasi ludzie

Korzystamy z wiedzy wysoko wykwalifikowanych i lokalnych specjalistów podatkowych, z dedykowanymi specjalistami ds. podatku VAT pracującymi w każdym z krajów UE, którzy są gotowi zająć się wszystkimi kwestiami związanymi z przestrzeganiem przepisów dotyczących podatku VAT.

Zespół amavat® jest wspólną inicjatywą wybranych firm członkowskich specjalizujących się w świadczeniu usług zgodności z przepisami VAT przez HLB, światową sieć niezależnych firm księgowych i doradców biznesowych. Nasz zespół posiada niezbędne umiejętności i wiedzę specjalistyczną w zakresie zarządzania zgodnością z przepisami dotyczącymi podatku VAT w Europie, a specjaliści ds. prawnych w zakresie podatku VAT pomogą zbudować solidne ramy dla Państwa biznesu internetowego.

Dział obsługi klienta w skrócie

Nasze siły

Klienci obsługiwani są osobiście przez doradców serwisowych naszych firm partnerskich.

Wybrane firmy członkowskie amavat® mają swoje biura w całej Europie i jesteśmy dumni z tego, że mamy kontakt z naszymi klientami, zapewniając jednocześnie jasną wiedzę i doświadczenie. W razie potrzeby możemy nawet zorganizować spotkania twarzą w twarz.

Z nami otrzymają Państwo osobistą osobę kontaktową.

Zawsze będą mogli Państwo skontaktować się z naszymi przyjaznymi i dedykowanymi Account Managerami, telefonicznie lub mailowo.

Mamy bardzo praktyczne podejście, nie działając jedynie jako agent potwierdzający naszą pracę.

Wybrane firmy członkowskie w ramach współpracy amavat® uważają się za Państwa ekspertów podatkowych, aby działać w Państwa imieniu wobec właściwych organów podatkowych.

Mówimy w Państwa języku.

Ze względu na fakt, że mamy biura w każdym kraju UE, amavat® oferuje możliwość rozmowy z dedykowanym Account Managerem w Państwa ojczystym języku.

Jesteśmy biurem księgowości osobistej, obsługującym nie tylko standardowe procesy.

W amavat® oferujemy rozwiązania na miarę, które mogą być dostosowane do Państwa specyficznych potrzeb, tzn. jeśli mają Państwo szczególne wymagania, w jaki sposób chcieliby Państwo przekazywać nam dane transakcyjne co miesiąc, amavat® może opracować zintegrowane rozwiązanie, aby pracować jak najefektywniej.

Nigdy nie jesteśmy daleko.

Usługi w zakresie rejestracji VAT i zgodności z przepisami dotyczącymi podatku VAT są świadczone w kraju, w którym znajduje się właściwy organ podatkowy. Dlatego amavat® jest w stanie pomóc Państwu również podczas całego procesu i może zaoferować pełen zakres usług doradczych w zakresie podatku VAT w każdym kraju UE.

Nasi klienci

Wspieramy naszych klientów w przestrzeganiu unijnego podatku VAT i doradzamy im w kwestiach, z którymi mogą się zetknąć.

Nadzór nad transgranicznymi zobowiązaniami z tytułu podatku VAT naszych klientów może być skomplikowanym i kosztownym procesem. amavat® może znacznie złagodzić ten problem, a tym samym umożliwić Państwu skoncentrowanie się na innych obszarach działalności gospodarczej.

amavat® lubi tworzyć i czuć synergię z naszymi klientami; zależy nam na ułatwieniu ich międzynarodowego handlu transgranicznego, a ci z kolei chcą być również podatnikami VAT przy naszej pomocy. Z pełnym zakresem usług VAT Compliance firmy amavat® możesz natychmiast i szybko powiększyć swoją bazę klientów.

Nasze certyfikaty

amavat® wykorzystuje systemy zarządzania i nasze "Business Excellence Framework" jako siłę napędową ciągłego doskonalenia. Nasze certyfikowane usługi stanowią podstawę pracy, którą podejmujemy w naszej firmie, aby zapewnić, że nasze usługi w zakresie zgodności z przepisami dotyczącymi podatku VAT spełniają lub przewyższają zarówno nasze systemy zarządzania, jak i potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Dlatego też cieszymy się, że otrzymaliśmy certyfikat ISO/IEC 27001:2013 za nasze usługi w zakresie zgodności z przepisami VAT.

Niniejszym zobowiązujemy się do zapewnienia najwyższej jakości oferty dla wszystkich naszych klientów.