Nasze podejście

Rozwój naszej działalności we właściwy sposób

amavat® rozumie, że każdy klient jest wyjątkowy, ale chcemy pomóc naszym klientom odnieść sukces pod naszym profesjonalnym i fachowym kierownictwem. Nasi specjaliści biorą pod uwagę wszelkie wyzwania i ograniczenia, które wymagają pokonania na drodze do osiągnięcia sukcesu. Lubimy ściśle współpracować z naszymi klientami, będąc skrupulatni i ostrożni w kwestii zgodności z przepisami dotyczącymi podatku VAT, amavat® jest prawdziwie związany z Państwa sukcesem.

Bądź elastyczny. amavat® wie jak zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę, musimy być elastyczni w stosunku do Państwa wymagań, lub Państwa sytuacji biznesowej w miarę zbliżania się do nas. Ponieważ każdy kraj UE (i nie tylko) zmienia swoje warunki rynkowe, dostosujemy się tak, aby zapewnić Państwu indywidualną i elastyczną obsługę, jednocześnie dodając wartość Państwa firmie. Z przywilejem każdego nowego klienta, traktujemy Państwa przedsięwzięcie biznesowe online jako nasze własne, podejmując wszelkie niezbędne kroki, aby zapewnić Państwu pomyślny wynik.

Mówimy w Państwa języku. Mając wybrane firmy członkowskie w każdym z krajów UE, naprawdę mówimy w Państwa języku, a jednocześnie mamy wiedzę na temat każdego z tych krajów na wyciągnięcie ręki.

amavat® zdaje sobie sprawę z tego, że dokładne informacje i wnikliwe raportowanie są procesem współpracy, a my dążymy do osiągnięcia takiego poziomu współpracy z naszymi klientami. Nasz model usług jest bardzo proaktywny, ściśle współpracujemy z każdym klientem, który będzie miał dedykowanego Account Managera. Nasz doświadczony personel ma długą historię w dziedzinie podatków i zgodności z przepisami, co idzie w parze ze zrozumieniem każdego aspektu europejskiej zgodności z przepisami dotyczącymi podatku VAT oraz tego, jak odnosi się to do naszych klientów. Jesteśmy godni zaufania, etyczni i zdolni do dostosowania się do warunków rynkowych w UE (i poza nią) w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów.

”Wymagane rejestracje są dokonywane profesjonalnie i w szacowanym terminie przez amavat®, raporty retrospektywne zostały zamówione z profesjonalizmem przez właściwe władze finansowe”

Jukka Bruhn Manager
FDS GmbH

Kierując się sukcesem

W amavat® wierzymy, że skuteczne firmy internetowe są budowane i utrzymywane poprzez koncentrowanie się na działaniach, które generują przychody i są zgodne z przepisami. Oprócz dostarczania naszym klientom, na przykład w jednym okienku, naszą misją jest umożliwienie im realizacji ich wizji poprzez nieustanne dążenie do oferowania usług najwyższej jakości.

Kierując się ludźmi

amavat® angażuje Account Managerów we wszystkich naszych firmach członkowskich w każdym kraju UE, są to eksperci w swojej dziedzinie. Nasi klienci mówią nam, że szybko rozwijają produktywne relacje robocze w ramach naszej sieci amavat®, którzy są łatwo dostępni poprzez pocztę elektroniczną i telefon, aby otrzymywać informacje, odpowiadać na pytania i zajmować się pilnymi sprawami, które pojawiają się w ciągu dnia roboczego.

Kierując się potrzebą

Niezależnie od tego, czy jesteś firmą o ugruntowanej pozycji, czy sprzedawcą internetowym, będziesz potrzebował terminowej i dokładnej obsługi lub danych, aby podejmować świadome decyzje biznesowe. amavat® opracował i ustandaryzował procesy w naszych wybranych firmach członkowskich w całej UE, wraz z procedurami rejestrowania działalności gospodarczej i raportami mającymi na celu dostarczenie Ci wszystkich potrzebnych informacji. amavat® dostarcza na czas, za każdym razem.