Nasze podejście do klientów

Kierunek rozwoju naszej działalności

W amavat® rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci odnieść sukces. Zapewnimy Ci specjalistyczne doradztwo w zakresie VAT Compliance oraz terminowość i prawidłowość Twoich rozliczeń VAT w całej Europie. Pomożemy Ci pokonać wszelkie trudności stojące na drodze do rozwoju Twojej firmy.

Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze zobowiązań podatkowych dla przedsiębiorstw e-commerce. Elastycznie dopasujemy się do Twoich wymagań oraz indywidualnej sytuacji biznesowej.

Współpracując z kancelariami partnerskimi w każdym z krajów UE, mamy szeroką wiedzę na temat międzynarodowych przepisów podatkowych. Dzięki temu możemy w prosty i przystępny sposób odpowiedzieć na Twoje pytanie dotyczące VAT Compliance w Europie.

W amavat® zdajemy sobie sprawę z tego, że dokładne informacje i wnikliwe raportowanie są podstawą udanej współpracy. Do realizowanych zadań podchodzimy proaktywnie. Dzięki zaangażowaniu naszych opiekunów klienta, pozostajemy z Tobą w regularnym kontakcie umożliwiającym płynny przepływ informacji i skuteczne współdziałanie.

”Wymagane dokumenty zostały sporządzone przez amavat® profesjonalnie i w przewidzianym terminie. O sprawozdania retrospektywne zwrócono się profesjonalnie do właściwych organów finansowych.”

Jukka Bruhn Manager
FDS GmbH

Napędzani Twoim sukcesem

Wierzymy, że skuteczne firmy internetowe są budowane oraz rozwijane dzięki koncentrowaniu się na działaniach, które generują przychody i są zgodne z przepisami. Naszą misją jest umożliwienie Ci realizacji Twojej wizji biznesowej poprzez świadczenie specjalistycznych usług podatkowych najwyższej jakości.

Napędzani przez ludzi

Ściśle współpracujemy ze wszystkimi opiekunami klienta z naszych kancelarii partnerskich w Europie. Są to eksperci w swojej dziedzinie, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania (w Twoim ojczystym języku) i zajmą się pilnymi sprawami.

Napędzani potrzebami naszych klientów

Niezależnie od etapu rozwoju Twojej firmy, stale musisz podejmować przemyślane, oparte na danych decyzje biznesowe. Dzięki naszym sprawnym procesom, ustandaryzowanym procedurom oraz regularnym raportom, dostarczymy Ci wszystkich niezbędnych informacji, aby maksymalnie ułatwić Ci to zadanie.

Ostatnia aktualizacja : 29.03.2022