Nasi partnerzy w Polsce i w Niemczech

Współpracując razem, stale skupiamy się na tworzeniu innowacyjnych usług

amavatWspółpraca pomiędzy amavat® i wszystkimi wybranymi firmami członkowskimi HLB, które specjalizują się w usługach zgodności z przepisami o podatku VAT, oraz naszymi strategicznymi partnerami tworzy platformę, która może przynieść korzyści wyłącznie naszym klientom. Wraz z naszymi partnerami, którzy są ekspertami w dziedzinie podatków, stale aktualizujemy i poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności, aby jak najlepiej wspierać przyszły kierunek rozwoju Państwa biznesu.

Rozwijaj biznes z amavat®

Żyjemy w świecie, w którym przeszkoda w założeniu własnej firmy jest tak niska, że zasadniczo spadła do "Low Cost and Simple". Jeśli rozpoczęliście Państwo działalność w Internecie, będzie to dla Państwa oczywiste.

Nie jest oczywiste, że rozwój biznesu internetowego jest dramatycznie różny od rozpoczęcia działalności gospodarczej. Tak więc, podczas gdy przeszkodą w wejściu na rynek jest "niski koszt i prostota", droga do sukcesu może nie być "niski koszt" lub "prosta". Z pomocą amavat® nie musi to być "drogo" i "trudno". Nasze zespoły ekspertów ds. zgodności z przepisami dotyczącymi podatku VAT wiedzą, w jaki sposób pomóc Państwa firmie, aby ułatwić jej rozwój, zapewnić zgodność z przepisami i zmniejszyć możliwości nakładania kar i grzywien przez lokalne władze podatkowe.

Dla firm o ugruntowanej pozycji, które poszerzają swój zasięg, nasze pełne pokrycie w UE, z lokalną wiedzą fachową, może dać Państwu przewagę w odniesieniu do rejestracji VAT w innych krajach UE. Wraz z nami reprezentujemy Państwa w tych krajach w kontaktach z lokalnymi władzami podatkowymi i monitorujemy różne progi.

Nie pozwól, aby ekspansja miała kontrolę

Aby osiągnąć równowagę pomiędzy wzrostem a zwiększeniem szans na sukces, amavat® pomoże Państwu w zarządzaniu firmą online, skupiając się na aspektach zgodności z przepisami VAT, zapewniając tym samym bezproblemową ekspansję Państwa firmy poza granice UE. Wraz z rozwojem, kluczowym czynnikiem będzie dla Państwa ciągły stres, który nie wspiera długoterminowego rozwoju i zdrowia. Aby utrzymać zdrowy rozsądek i sukces, muszą Państwo wiedzieć, kiedy zrezygnować z pewnej kontroli.

Zadbaj o swój biznes, a resztę zrobi amavat®.

Firmy doradztwa podatkowego

W Niemczech:

Strumberger AG
Strona internetowa: https://www.strumberger.com/

Strumberger AG łączy ponad 50-letnie doświadczenie z przyszłościową wizją innowacyjnej firmy doradczej. Niezawodność, elastyczność i wydajność osiąga się dzięki pracy zorientowanej na proces i bezwarunkową gotowość do innowacji.

TaxFBA Steuerberatungs GmbH
Strona internetowa: https://taxfba.de/

TaxFBA jest średniej wielkości firmą doradztwa podatkowego, której celem jest świadczenie innowacyjnych i przyszłościowych usług dla naszych krajowych i międzynarodowych klientów. Oprócz wykorzystania nowoczesnych technologii świadczą usługi doradztwa podatkowego, ze szczególnym uwzględnieniem handlu elektronicznego. Wspierani przez międzynarodową sieć, posiadają europejskie i pozaeuropejskie partnerstwa.

Behr und Partner mbB
Strona internetowa: https://www.behrundpartner.com/

Od momentu założenia w lutym 1998 roku, Behr und Partber mbH wspiera swoich klientów doświadczeniem i osiągnięciami. Klienci doceniają nie tylko dobre kwalifikacje zawodowe pracowników, ale również przyjazne podejście, obsługę i praktyczne wsparcie w każdych okolicznościach.

Firmy konsultingowe

W Polsce:

SETUP.PL Sp. z o.o.
Strona internetowa: https://setup.pl/

SETUP.PL to organizacja ludzi, którzy prowadzą swój własny e-biznes - sklepy internetowe, sprzedaż na eBay, Amazon, Rakuten, Cdiscount, ricardo.ch. To grupa osób znających sztukę e-biznesu. Omnichannel to ich strategia sprzedaży, którą starają się dzielić z innymi. Pragną pomagać innym firmom na podstawie ich doświadczeń, błędów i sukcesów.

Złożoność - Mogą szkolić, albo "prowadzić za rękę". Kompleksowo: firmy w języku polskim, niemieckim i angielskim, podatki, eBay, Amazon, Rakuten, Cdiscount, ricardo.ch, marketing, logistyke, zarządzanie sprzedażą w wielu językach.

Wiedza praktyczna - mogą pomóc stworzyć e-biznes wraz z klientami wyłącznie na podstawie doświadczenia, które gromadzą od lat.

Wyniki - Ważne są wspólne wyniki, a nie same działania. Szkolenia kończą się wraz z uruchomieniem sprzedaży, a klienci rozpoczynają sprzedaż już 4 tygodnie po szkoleniu.

Relacje - Współpraca z klientami i partnerami opiera się na otwartości i uczciwości. Choć nie zawsze są to proste historie, to jednak starają się, aby historia odniosła sukces.

Firmy marketingowe

W Polsce:

Grupa iCEA
Strona internetowa: www.icea-group.com

Grupa iCEA jest liderem polskiej branży SEM & SEO. To agencja, która na przestrzeni ostatnich lat wyspecjalizowała się w pozycjonowaniu klientów z segmentu e-commerce. Współpraca z naszym partnerem to nie tylko gwarancja jakości, ale także dostęp do specjalistów na trzech kontynentach — europejskim, azjatyckim i amerykańskim. Jedną z korzyści partnerstwa jest przygotowana specjalnie dla naszych klientów bezpłatna konsultacja z analitykiem SEO. Umów się przez formularz i ciesz się profesjonalnym wsparciem.

Bezpłatna konsultacja w języku polskim:
www.grupa-icea.pl/konsultacja-seo-amavat

Bezpłatna konsultacja w języku angielskim:
www.icea-group.com/consultation-seo-amavat