Nasi partnerzy w Polsce i w Niemczech

Łącząc się wspieramy Twój biznes E-commerce

amavatWspółpracując z Partnerami wspieramy sprzedawców E-commerce doświadczeniem i umiejętnościami za pomocą nowoczesnych rozwiązań biznesowych oraz rozległej wiedzy praktycznej.

Nasz program partnerski ma na celu rozwijać współpracę i zdobywać nowe kontakty biznesowe na rynku polskim oraz zagranicznym, dzięki którym rozszerzamy wachlarz naszych usług i wzbogacamy doświadczenie.

Chcemy wspólnie przekazywać naszym klientom coraz większe wsparcie i wzmocnić ich pozycję na rynku.

Zakładamy, iż relacje partnerskie nie tylko dają dużą wartość lecz gwarantują udany biznes.

Sprawdź, który Partner będzie odpowiedni dla Twojej firmy.

Firmy doradztwa podatkowego

getsix Tax & Legal
Strona internetowa: https://doradca-podatkowy-polska.pl/

getsix Tax & Legal rozwiązuje skomplikowane problemy oraz wyjaśnia wątpliwości dotyczące przepisów podatkowych obowiązujących w Polsce. Firma oferuje swoim klientom obsługę prawną i podatkową w języku polskim, angielskim i niemieckim, a także wsparcie w kontrolach podatkowych i wyjaśnieniach z urzędami skarbowymi. W getsix Tax & Legal uzyskasz poradę prawników i doradców podatkowych, aby móc zarządzać kwestiami biznesowymi tak sprawnie i skutecznie, jak to tylko możliwe.

TIGGES

Kancelaria TIGGES doradza firmom i przedsiębiorcom z Polski, Niemiec oraz innych krajów europejskich we wszystkich aspektach prawa gospodarczego, jak również osobom fizycznym we wszelkich sprawach prawnych związanych z ich majątkiem prywatnym. TIGGES oferuje kompleksowe i precyzyjne doradztwo skierowane dla średniej wielkości firm, opracowuje pragmatyczne, pewne i bezpieczne rozwiązania oferowane w jednym miejscu.

Firmy konsultingowe

Smartbuyers LTD - obsługa sprzedaży Amazon, eBay, Etsy, Allegro
Strona internetowa: www.smartbuyers.pl
Facebook: www.facebook.com/smartbuyerspolska
Linkedin: www.linkedin.com/company/smartbuyers-limited/

Certyfikowany przez Amazon i Kaufland ekspert z ponad 15-letnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze sprzedaży online na Amazon, eBay, Etsy, Allegro.

Smartbuyers LTD zajmuje się pełną obsługą kont sprzedażowych na Amazon oraz innych platformach e-commerce. Celem oferowanych usług jest nie tylko administracja kont sprzedażowych, lecz także budowanie sprzedaży na produktach klientów.

Smartbuyers LTD oferuje m.in.:

  • Pełną administrację konta Amazon i zarządzanie sprzedażą (m.in. Odpowiadanie na maile klientów końcowych, obsługa zwrotów, awizowanie dostaw do centr logistycznych Amazon, ochrona konta i wiele więcej)
  • Katalogowanie produktów i optymalizację treści listingów na Amazon (m.in. Kompleksowe opracowanie treści listingów w standardzie Amazona i SEO wraz z tłumaczeniem na docelowe języki sprzedaży)
  • Kompleksowe strategie budowania sprzedaży (m.in. Analiza potencjału sprzedażowego, analiza konkurencji, plany budowania sprzedaży, prognozy)
  • Kompleksową obsługę kampanii Amazon Ads (konfiguracja i prowadzenie kampanii Amazon Ads w oparciu o cele klientów oraz analizę trendów i możliwości)
  • Budowanie marki na Amazonie (m.in. Brand Registry z Amazon, tworzenie opisów rozszerzonych A+ Content, sklepów marki i wiele więcej)

Jednocześnie zachęcamy do bezpłatnej rejestracji na autorskiej platformie Selleetools - https://selleetools.com/pl.

Smartbuyers LTD stworzył swoją platformę z myślą o sprzedawcach i dostawcach (B2B e-commerce), aby ułatwić im budowanie relacji biznesowych ukierunkowanych na skalowanie biznesu na globalne marketplace’y w modelu dropshippingowym.

SETUP.PL Sp. z o.o.
Strona internetowa:
https://ecommercenews.pl/

Setup.pl to polsko-niemiecka agencja e-commerce specjalizująca się w wspieraniu firm w ekspansji transgranicznej. Z siedzibami w różnych miastach Polski oraz w Berlinie, agencja wykorzystuje doświadczenie swoich założycieli, posiadających ponad 12 lat praktyki w międzynarodowym e-handlu. Dzięki temu, Setup.pl efektywnie zarządza dwoma firmami sprzedażowymi, promującymi pięć własnych marek na ponad 16 międzynarodowych marketplace'ach.

Jako oficjalny partner takich platform jak Allegro, Amazon, eBay, EMAG, Empik, Kaufland, Cdiscount, CDON, Otto i wielu innych, Setup.pl oferuje kompleksowe wsparcie firmom pragnącym zaistnieć na Allegro, czołowym polskim marketplace.

Usługi Setup.pl obejmują:

  • Utrzymanie Konta na marketplace: Specjalizacja w zarządzaniu kontami na marketplace'ach, dbając o ich aktualność, bezpieczeństwo i optymalizację pod kątem maksymalnej efektywności.
  • Zarządzanie Ofertą Produktów i Zapasami: Agencja posiada ekspertyzę w zarządzaniu listingami i zapasami, zapewniając integrację z systemami klientów dla aktualizacji w czasie rzeczywistym. Jako wyłączny partner plentymarkets i partner BaseLinker w Polsce, Setup.pl oferuje wiodące rozwiązania ERP dla e-handlu transgranicznego.
  • Zadania Utrzymania Marketplace: Obsługa wszystkich kluczowych zadań utrzymania i rozwoju sprzedaży na marketplace, od aktualizacji ofert produktów po zarządzanie zapytaniami klientów.
  • Przetwarzanie Zamówień i Wsparcie Logistyczne: Specjalizacja w usprawnianiu procesu realizacji zamówień i organizacji dostaw, oferując opcję Fulfillment by Setup.pl dla szybkich dostaw w Polsce i sąsiednich krajach, w tym codzienne transporty do niemieckich hubów DHL.
  • Spersonalizowane Raportowanie i Wnioski: spersonalizowane raporty i analizy, niezbędne do zrozumienia wyników działalności na marketplace'ach, co jest kluczowe dla podejmowania świadomych decyzji biznesowych.

Setup.pl prezentuje się nie tylko jako dostawca usług, ale jako partner w rozwoju, oferując rozwiązania na miarę, które bezproblemowo integrują się z codziennymi operacjami, zapewniając płynne funkcjonowanie działalności na marketplace'ach. Agencja chętnie omawia indywidualne potrzeby klientów, dostosowując swoje usługi do konkretnych wymagań oraz istniejące u Klienta zasoby.

E-Commerce Germany
Strona internetowa: https://ecommerce-niemcy.de/
Instagram: instagram.com/ecommerce_niemcy
Facebook: facebook.com/ecommerceniemcy

E-Commerce Niemcy to młoda i nowoczesna firma prawnicza, która wspiera polskich sprzedawców internetowych na rynku niemieckim wiedzą prawną, ekonomiczną i techniczną. E-Commerce Niemcy oferuje wszechstronne doradztwo prawne w zakresie niemieckiego prawa konkurencji, ochrony danych osobowych oraz prawa e-commerce w języku polskim. Usługi obejmują w szczególności przygotowanie indywidualnych tekstów prawnych i regulaminów, przegląd prawny ofert sprzedaży w sklepie internetowym lub w tzw. marketplace'ach, przygotowanie audytów, a także doradztwo w zakresie wyboru formy prawnej i rejestracji działalności gospodarczej.

E-Commerce Niemcy regularnie informuje na portalach społecznościowych, takich jak Instagram i Facebook, o bieżących zmianach i najważniejszych faktach prawnych dotyczących niemieckiego rynku internetowego.

Go2Poland

Strona internetowa: http://go2europe.pl/

Go2Poland jest polsko-niemiecką firmą doradczą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie E-commerce. Obszar działania firmy obejmuje nie tylko Polskę, ale całą Europę. Go2Poland pomaga sprzedawcom internetowym wejść na rynki E-commerce w krajach UE. Firma przeprowadza przez cały proces wejścia na rynek, np. na platformę Allegro, zajmuje się fakturowaniem, magazynowaniem, a także sprzedażą internetową.

Projekty wspierające e-commerce

cross-border.pl – platforma Krajowej Izby Gospodarczej o e-eksporcie
Strona internetowa: cross-border.pl

Cross-border.pl, czyli pierwszy w Polsce internetowy przewodnik dla małych i średnich przedsiębiorstw, poświęcony tematyce międzynarodowej sprzedaży przez Internet cross-border e-commerce jest już dostępny. Cross-border.pl to kompleksowa baza wiedzy o zagranicznym e-handlu.

Portal cross-border.pl dostarcza przedsiębiorcom MŚP praktyczne know-how na temat kolejnych etapów wdrażania sprzedaży eksportowej w kanałach online, tj. od przygotowania do eksportu, przez opracowanie strategii i dobór kanałów sprzedaży (m.in. poprzez platformy sprzedaży marketplace), po działania marketingowe. Wśród przydatnych narzędzi dostępnych na portalu są audyt gotowości do rozpoczęcia e-eksportu oraz pierwsza w Polsce wyszukiwarka europejskich platform marketplace.

W portalu cross-border.pl są prezentowane także karty zagranicznych rynków, stworzone na podstawie najważniejszych wskaźników gospodarczych oraz e-commerce. Dostępne są także ważne z perspektywy e-sprzedawców dane o zagranicznych rynkach, w tym m.in. o popularnych metodach płatności i dostaw, preferencjach i nawykach zakupowych lokalnych konsumentów czy przegląd branż cieszących się powodzeniem w e-commerce.

Cross-border.pl to także społeczność ekspertów e-commerce i handlu transgranicznego, którzy dołączyli jako partnerzy do współtworzenia zawartości merytorycznej portalu z zakresu e-handlu zagranicznego. Przedsiębiorcy MŚP zyskują tym samym dostęp do jedynej bazy polskich firm i agencji wspierających handel transgraniczny przez Internet w ramach czterech obszarów tematycznych: Logistyka i fulfillment; Integracje i oprogramowanie; Prawo, finanse i podatki; Wsparcie sprzedaży.

Celem projektu jest stworzenie pomostu między polskimi MŚP, które decydując się na sprzedaż zagraniczną poszukują wsparcia sprzedażowego, marketingowego, procesowego czy merytorycznego, a firmami B2B, które świadczą takie usługi, m.in. w zakresie logistyki, obsługi sprzedaży, strategii czy marketingu. Portal cross-border.pl jest systematycznie aktualizowany o nowe informacje, artykuły oraz kontakty do firm.

Więcej informacji na stronie: cross-border.pl
oraz na profilu LinkedIn: cross-border.pl