Nasi partnerzy w Polsce i w Niemczech

Łącząc się wspieramy Twój biznes E-commerce

amavatWspółpracując z Partnerami wspieramy sprzedawców E-commerce doświadczeniem i umiejętnościami za pomocą nowoczesnych rozwiązań biznesowych oraz rozległej wiedzy praktycznej.

Nasz program partnerski ma na celu rozwijać współpracę i zdobywać nowe kontakty biznesowe na rynku polskim oraz zagranicznym, dzięki którym rozszerzamy wachlarz naszych usług i wzbogacamy doświadczenie.

Chcemy wspólnie przekazywać naszym klientom coraz większe wsparcie i wzmocnić ich pozycję na rynku.

Zakładamy, iż relacje partnerskie nie tylko dają dużą wartość lecz gwarantują udany biznes.

Sprawdź, który Partner będzie odpowiedni dla Twojej firmy.

Firmy doradztwa podatkowego

getsix Tax & Legal
Strona internetowa: https://doradca-podatkowy-polska.pl/

getsix Tax & Legal rozwiązuje skomplikowane problemy oraz wyjaśnia wątpliwości dotyczące przepisów podatkowych obowiązujących w Polsce. Firma oferuje swoim klientom obsługę prawną i podatkową w języku polskim, angielskim i niemieckim, a także wsparcie w kontrolach podatkowych i wyjaśnieniach z urzędami skarbowymi. W getsix Tax & Legal uzyskasz poradę prawników i doradców podatkowych, aby móc zarządzać kwestiami biznesowymi tak sprawnie i skutecznie, jak to tylko możliwe.

TIGGES

Kancelaria TIGGES doradza firmom i przedsiębiorcom z Polski, Niemiec oraz innych krajów europejskich we wszystkich aspektach prawa gospodarczego, jak również osobom fizycznym we wszelkich sprawach prawnych związanych z ich majątkiem prywatnym. TIGGES oferuje kompleksowe i precyzyjne doradztwo skierowane dla średniej wielkości firm, opracowuje pragmatyczne, pewne i bezpieczne rozwiązania oferowane w jednym miejscu.

Firmy konsultingowe

SETUP.PL Sp. z o.o.
Strona internetowa:
https://ecommercenews.pl/

SETUP.PL to organizacja ludzi, którzy prowadzą swój własny e-biznes - sklepy internetowe, sprzedaż na eBay, Amazon, Rakuten, Cdiscount, ricardo.ch. To grupa osób znających sztukę e-biznesu. Omnichannel to ich strategia sprzedaży, którą starają się dzielić z innymi. Pragną pomagać innym firmom na podstawie ich doświadczeń, błędów i sukcesów.

Złożoność - Mogą szkolić, albo "prowadzić za rękę". Kompleksowo: firmy w języku polskim, niemieckim i angielskim, podatki, eBay, Amazon, Rakuten, Cdiscount, ricardo.ch, marketing, logistyke, zarządzanie sprzedażą w wielu językach.

Wiedza praktyczna - mogą pomóc stworzyć e-biznes wraz z klientami wyłącznie na podstawie doświadczenia, które gromadzą od lat.

Wyniki - Ważne są wspólne wyniki, a nie same działania. Szkolenia kończą się wraz z uruchomieniem sprzedaży, a klienci rozpoczynają sprzedaż już 4 tygodnie po szkoleniu.

Relacje - Współpraca z klientami i partnerami opiera się na otwartości i uczciwości. Choć nie zawsze są to proste historie, to jednak starają się, aby historia odniosła sukces.

E-Commerce Germany
Strona internetowa: https://ecommerce-niemcy.de/
Instagram: instagram.com/ecommerce_niemcy
Facebook: facebook.com/ecommerceniemcy

E-Commerce Niemcy to młoda i nowoczesna firma prawnicza, która wspiera polskich sprzedawców internetowych na rynku niemieckim wiedzą prawną, ekonomiczną i techniczną. E-Commerce Niemcy oferuje wszechstronne doradztwo prawne w zakresie niemieckiego prawa konkurencji, ochrony danych osobowych oraz prawa e-commerce w języku polskim. Usługi obejmują w szczególności przygotowanie indywidualnych tekstów prawnych i regulaminów, przegląd prawny ofert sprzedaży w sklepie internetowym lub w tzw. marketplace'ach, przygotowanie audytów, a także doradztwo w zakresie wyboru formy prawnej i rejestracji działalności gospodarczej.

E-Commerce Niemcy regularnie informuje na portalach społecznościowych, takich jak Instagram i Facebook, o bieżących zmianach i najważniejszych faktach prawnych dotyczących niemieckiego rynku internetowego.

Go2Poland

Strona internetowa: http://go2europe.pl/

Go2Poland jest polsko-niemiecką firmą doradczą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie E-commerce. Obszar działania firmy obejmuje nie tylko Polskę, ale całą Europę. Go2Poland pomaga sprzedawcom internetowym wejść na rynki E-commerce w krajach UE. Firma przeprowadza przez cały proces wejścia na rynek, np. na platformę Allegro, zajmuje się fakturowaniem, magazynowaniem, a także sprzedażą internetową.