Nasi partnerzy w Polsce i w Niemczech

Łącząc się wspieramy Twój biznes E-commerce

amavatWspółpracując z Partnerami wspieramy sprzedawców E-commerce doświadczeniem i umiejętnościami za pomocą nowoczesnych rozwiązań biznesowych oraz rozległej wiedzy praktycznej.

Nasz program partnerski ma na celu rozwijać współpracę i zdobywać nowe kontakty biznesowe na rynku polskim oraz zagranicznym, dzięki którym rozszerzamy wachlarz naszych usług i wzbogacamy doświadczenie.

Chcemy wspólnie przekazywać naszym klientom coraz większe wsparcie i wzmocnić ich pozycję na rynku.

Zakładamy, iż relacje partnerskie nie tylko dają dużą wartość lecz gwarantują udany biznes.

Sprawdź, który Partner będzie odpowiedni dla Twojej firmy.

Firmy doradztwa podatkowego

W Niemczech:

Strumberger AG
Strona internetowa: https://www.strumberger.com/

Strumberger AG łączy ponad 50-letnie doświadczenie z przyszłościową wizją innowacyjnej firmy doradczej. Niezawodność, elastyczność i wydajność osiąga się dzięki pracy zorientowanej na proces i bezwarunkową gotowość do innowacji.

Behr und Partner mbB
Strona internetowa: https://www.behrundpartner.com/

Od momentu założenia w lutym 1998 roku, Behr und Partber mbH wspiera swoich klientów doświadczeniem i osiągnięciami. Klienci doceniają nie tylko dobre kwalifikacje zawodowe pracowników, ale również przyjazne podejście, obsługę i praktyczne wsparcie w każdych okolicznościach.

Firmy konsultingowe

W Polsce:

SETUP.PL Sp. z o.o.
Strona internetowa: https://setup.pl/

SETUP.PL to organizacja ludzi, którzy prowadzą swój własny e-biznes - sklepy internetowe, sprzedaż na eBay, Amazon, Rakuten, Cdiscount, ricardo.ch. To grupa osób znających sztukę e-biznesu. Omnichannel to ich strategia sprzedaży, którą starają się dzielić z innymi. Pragną pomagać innym firmom na podstawie ich doświadczeń, błędów i sukcesów.

Złożoność - Mogą szkolić, albo "prowadzić za rękę". Kompleksowo: firmy w języku polskim, niemieckim i angielskim, podatki, eBay, Amazon, Rakuten, Cdiscount, ricardo.ch, marketing, logistyke, zarządzanie sprzedażą w wielu językach.

Wiedza praktyczna - mogą pomóc stworzyć e-biznes wraz z klientami wyłącznie na podstawie doświadczenia, które gromadzą od lat.

Wyniki - Ważne są wspólne wyniki, a nie same działania. Szkolenia kończą się wraz z uruchomieniem sprzedaży, a klienci rozpoczynają sprzedaż już 4 tygodnie po szkoleniu.

Relacje - Współpraca z klientami i partnerami opiera się na otwartości i uczciwości. Choć nie zawsze są to proste historie, to jednak starają się, aby historia odniosła sukces.

E-Commerce Germany
Strona internetowa: https://ecommerce-niemcy.de/
Instagram: instagram.com/ecommerce_niemcy
Facebook: facebook.com/ecommerceniemcy

E-Commerce Niemcy to młoda i nowoczesna firma prawnicza, która wspiera polskich sprzedawców internetowych na rynku niemieckim wiedzą prawną, ekonomiczną i techniczną. E-Commerce Niemcy oferuje wszechstronne doradztwo prawne w zakresie niemieckiego prawa konkurencji, ochrony danych osobowych oraz prawa e-commerce w języku polskim. Usługi obejmują w szczególności przygotowanie indywidualnych tekstów prawnych i regulaminów, przegląd prawny ofert sprzedaży w sklepie internetowym lub w tzw. marketplace'ach, przygotowanie audytów, a także doradztwo w zakresie wyboru formy prawnej i rejestracji działalności gospodarczej.

E-Commerce Niemcy regularnie informuje na portalach społecznościowych, takich jak Instagram i Facebook, o bieżących zmianach i najważniejszych faktach prawnych dotyczących niemieckiego rynku internetowego.

Firmy marketingowe

W Polsce:

Grupa iCEA
Strona internetowa: icea-group.com

Grupa iCEA jest liderem polskiej branży SEM & SEO. To agencja, która na przestrzeni ostatnich lat wyspecjalizowała się w pozycjonowaniu klientów z segmentu e-commerce. Współpraca z naszym partnerem to nie tylko gwarancja jakości, ale także dostęp do specjalistów na trzech kontynentach — europejskim, azjatyckim i amerykańskim. Jedną z korzyści partnerstwa jest przygotowana specjalnie dla naszych klientów bezpłatna konsultacja z analitykiem SEO. Umów się przez formularz i ciesz się profesjonalnym wsparciem.

Bezpłatna konsultacja w języku polskim:
www.grupa-icea.pl/konsultacja-seo-amavat

Bezpłatna konsultacja w języku angielskim:
www.icea-group.com/consultation-seo-amavat