Integracje z systemami ERP

Dopasowujemy naszych partnerów integracyjnych do Państwa potrzeb

amavatPrzedsiębiorstwa z sektora handlu elektronicznego stoją przed comiesięcznym wyzwaniem przygotowania dużej ilości danych dotyczących transakcji (sprzedaż, zwroty i transfery magazynowe) w taki sposób, że baza danych może zostać wykorzystana jako baza do zapłacenia podatku od sprzedaży odpowiednim organom podatkowym.

Jako że dane te są już dostępne w odpowiednich presystemach (np. JTL, Pentymarkets, Afterbuy, różne systemy ERP itp.) od sprzedawców internetowych, którzy sprzedają swoje produkty na różnych platformach, sensowne jest ich automatyczne wykorzystanie do obliczenia podatku VAT bez dalszej ręcznej interwencji.

amavat® jest stale zaangażowany w rozwój zintegrowanych rozwiązań z wybranymi partnerami, które umożliwiają firmom z sektora eCommerce korzystanie z tych systemów oprogramowania w celu automatycznego przygotowania danych w naszym formacie amavat® i przesłania ich do nas drogą elektroniczną w celu spełnienia zobowiązań dotyczących europejskich przepisów w zakresie podatku VAT. Wspieramy naszych klientów w optymalnym wykorzystaniu inwestycji w systemie informatycznym i jednocześnie w bardzo efektywny sposób przestrzegamy złożonych europejskich przepisów dotyczących podatku VAT, dostarczając kompletny dowód wszystkich wygenerowanych dokumentów.

Wymienione poniżej firmy współpracują z nami w celu opracowania rozwiązań, które przetestowaliśmy i które są wykorzystywane przez wielu naszych klientów. Dlatego też zostały one przyjęte do grona naszych "Certyfikowanych Partnerów Integracyjnych" amavat®.

Jeśli jako sprzedawca internetowy korzystają Państwo z rozwiązań programowych jednej z firm partnerskich, możemy zagwarantować, że transfer danych do naszych systemów informatycznych będzie przebiegał sprawnie i że wszystkie dane będą mogły być do nas automatycznie przesyłane w odpowiednim formacie amavat®. Ręczne przesyłanie miesięcznych danych transakcyjnych nie jest zatem konieczne. Oszczędza to czas i pieniądze.

Jeśli jesteście Państwo firmą software'ową oferującą rozwiązania dla sprzedawców internetowych i chcieliby Państwo zapewnić swoim klientom automatyczne przesyłanie danych transakcyjnych, prosimy o kontakt z nami.

Integracja dla niemieckich przedsiębiorców

Dekodi Deutscher Konverterdienst GmbH
Strona internetowa: https://www.dekodi.de/

Od początku 2019 roku dekodi jest certyfikowanym partnerem integracyjnym amavat®: dzięki współpracy z dekodi, możliwe jest automatyczne raportowanie danych VAT we wszystkich 28 krajach członkowskich UE z oprogramowania eCommerce Nexus.

Jera GmbH
Strona internetowa: https://jera-software.de/

Jera GmbH, z siedzibą w Vörstetten koło Freiburga w Breisgau, została założona w 2013 roku. Działalność firmy Jera koncentruje się na indywidualnym opracowywaniu oprogramowania w zakresie rozwoju interfejsów do rachunkowości finansowej w handlu online.

Jera jest również licencjonowanym dystrybutorem oprogramowania ERP mezonicznego WinLine. Jera może pochwalić się 15-letnim doświadczeniem w adaptacji i dalszym rozwoju, jak również w zarządzaniu projektami i wsparciu.

Instalacja, konfiguracja i szkolenie produktowe własnego oprogramowania ERP, jak również obsługiwane oprogramowanie ERP jest oferowane jako usługa.

AccountOne UG
Strona internetowa: https://www.accountone.de/

AccountOne oferuje interfejs, który przygotowuje dane z Amazon, Ebay i sklepu internetowego dla doradcy podatkowego dla sprzedawców internetowych. Własna macierz oceny przyporządkowuje sprzedaż do odpowiednich stawek podatkowych i krajów podatkowych niezależnie od systemu ERP. Na podstawie uzyskanych danych faktury mogą być automatycznie wysyłane do kupującego i udostępniane doradcom księgowym lub podatkowym. Ponadto, progi dostaw są aktywnie monitorowane i aktywnie informowane o wszelkich przekroczeniach. Jeśli próg zostanie przekroczony, AccountOne automatycznie konwertuje wycenę sprzedaży. Dzięki temu faktury są zawsze wystawiane prawidłowo, a dane są idealne dla doradcy podatkowego.

Integracja dla polskich przedsiębiorców

Serini Cloud SYSTEM
Strona internetowa: http://serini-cloud.pl/

Serini Cloud jest modułowym systemem ERP zaprojektowanym w celu skutecznej integracji wielu platform i aplikacji. Przeznaczony jest dla klientów sprzedających w kraju i za granicą poprzez Allegro, eBay, Amazon, Amazon FBA, sklepy internetowe oraz systemy księgowe. System łączy wszystkie te platformy, aby zmaksymalizować efektywność całej firmy.

Orbis Software Polska Sp. z o.o.
Strona internetowa: http://orbis-software.pl/

Orbis Software od ponad 16 lat uwalnia swoich klientów od rutynowych i powtarzających się zadań, dzięki czemu mogą oni skoncentrować się na tym, co lubią najbardziej - rozwijając swoją działalność innowacyjnie i zwiększając zyski.

Do tej pory TaskCentre zyskało czas i zwiększyło wydajność pracy w ponad 5000 firm na całym świecie, w tym Microsoft, Rolls-Royce, BP, HSBC, Disney i NASDAQ.

W Polsce, rozwiązania te z powodzeniem realizują powtarzalne działania i eliminują błędy ludzkie w prawie 100 firmach, 24h/7 dni w tygodniu.