Jak to działa – Portal klienta 24/7

Informacje biznesowe w zasięgu ręki

Witamy w portalu klienta amavat®.

Rozumiemy, że dokładne informacje są kluczowe! Pozwól nam dostarczyć Państwu niezbędne panele i raporty, aby mogli Państwo być w pełni poinformowani.

amavat® stale inwestuje czas dążąc do poprawy wydajności poprzez automatyzację dla naszych klientów, tak aby była ona elastyczna i sprawna. Nasz zespół IT opracował rozwiązanie, które oferuje zautomatyzowane podejście do zarządzania ustalaniem podatków, kalkulacją i zgodnością w całej Europie.

Kiedy tworzymy produkt zautomatyzowany, zapewniamy możliwość jego integracji i zaprojektowania w taki sposób, aby współpracował ze sobą - zapewniając tym samym pełnowartościowe doświadczenia. Nasz portal klienta może być oceniany przez wielu użytkowników i na wielu urządzeniach - poprawiając wydajność i produktywność. W połączeniu z naszymi ekspertami ds. zgodności z przepisami dotyczącymi podatku VAT, jesteśmy dostępni wtedy, gdy nas potrzebujesz.

Pomyślne logowanie

Na tej stronie nasz klient zobaczy listę firm amavat®, które obsługujemy – tutaj można mieć więcej niż jedną, jeśli mają one więcej niż jeden podmiot.

Dzięki naszym ekspertom IT stworzyli oni prosty w obsłudze portal klienta.

Dane klienta

Na tej stronie podajemy pełny i kompletny przegląd Państwa danych, tj. adres siedziby, ale także listę krajów, w których sprzedajecie Państwo swoje towary/produkty.

Przydatną funkcją jest to, że można zobaczyć, kiedy należy zgłosić się do tych krajów, czy to raz na miesiąc, czy raz na kwartał.

Analiza transakcji

Posiadanie "analizy sprzedaży i zwrotów" na jednym ekranie daje doskonały pulpit nawigacyjny pokazujący następujące ważne informacje, tak aby były w pełni aktualne.

  • "Date of FROM and TO"
  • "Country of Destination"
  • "Total Transaction by Destination Country"
  • "Total Transaction by Month"
  • "Top 10 Products by Total Transaction"
  • "Top 10 Countries of Dest. by Total Transaction"
  • "Total Transaction by Product / Country of Dest"

Szczegóły Fulfilment'u

Przegląd zgodności z przepisami dotyczącymi podatku VAT, z jednoczesnym podaniem następujących informacji:

  • "Submitted VAT Compliance"
  • "Custom VAT Compliance"
  • "Fulfilment Documents"

Mogą Państwo sprawdzić, czy Państwa podatek VAT jest składany miesięcznie czy kwartalnie, lub jaki jest aktualny etap procesu rejestracji VAT.

Szczegóły płatności podatku VAT

Na tej stronie można zobaczyć, ile należy zapłacić na rzecz Urzędu Skarbowego (można również znaleźć załączniki, jeśli zostały one przesłane, a nawet można wygenerować wyciąg w formacie PDF).

Logowanie do testowego dostępu

Poniższe dane logowania należy wprowadzić na stronie logowania. Szczególną uwagę należy zwrócić na stosowanie liter "dużych" i "małych".

Dla wszystkich użytkowników:

Nazwa użytkownika: test@amavat-europe.com
Hasło: Amavat2018!