Osobisty kontakt z native speakerami

Mówimy w Państwa języku

Dlaczego ważne jest, aby mogli Państwo porozmawiać z naszymi ekspertami, którzy są native speakerami? Ze względu na fakt, że amavat® posiada wybrane firmy członkowskie w każdym państwie członkowskim UE, komunikacja z nami nie mogłaby być prostsza, bez barier językowych. Osoba posługująca się językiem ojczystym korzysta nie tylko na tym, że informacje są dokładnie pobierane, a jednocześnie zna kulturę tego kraju, ale także przyspiesza proces związany z przestrzeganiem przepisów dotyczących podatku VAT. Kiedy staną się Państwo klientem amavat®, przydzielimy Państwu osobistego Account Managera, co zapewni ciągłość współpracy z nami.

Nasza umiejętność skutecznego porozumiewania się w Państwa języku w dziedzinie podatków międzynarodowych wymaga umiejętności przydatnych do zarządzania zgodnością z przepisami dotyczącymi podatku VAT ponad granicami państwowymi. Te zdolności osobiste są obecnie bardzo ważne we współczesnym świecie handlu internetowego. Zmagania z różnymi stylami rozmowy i mieszanymi umiejętnościami językowymi mogą być trudne, ale posiadanie native speakerów w każdym z krajów UE znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo nieporozumień, co może mieć negatywne konsekwencje, gdy próbuje się być zgodnym z VAT.

Z uwagi na to, że każdy rynek w Europie ma swój niepisany zestaw zasad i w każdym z krajów Unii Europejskiej ma swoich native speakerów z amavat®, Państwa droga jako sprzedawcy internetowego staje się łatwiejsza. Ukierunkowanie na rosnącą z roku na rok publiczność w Europie oznacza to, że będą Państwo potrzebowali lokalnych ekspertów, którzy pozwolą Państwu wykorzystać swój potencjał.

Mówienie w Państwa języku jest jedną z naszych mocnych stron.