Nasza międzynarodowa sieć ekspertów VAT

Rozwijamy się razem dzięki zaangażowaniu i współpracy

HLB Global

Sieć amavat® jest wspólną inicjatywą wybranych firm członkowskich HLB specjalizujących się w usługach i rozwiązaniach w zakresie zgodności z przepisami VAT. Organizacja HLB jest ogólnoświatową siecią niezależnych firm księgowych i doradców biznesowych.

Posiadając 50-letnią historię innowacji, współpracy i poświęcenia na pomoc klientom w rozwoju ponad granicami. Dzięki sile 27485 profesjonalistów w 153 krajach, amavat® łączy lokalną wiedzę i globalne możliwości, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Członkowie HLB są lokalnie zakorzenieni w swoich lokalnych społecznościach, ale są blisko związani z profesjonalistami z całego świata.

amavat® wspiera i wspomaga naszych klientów w ich rozwoju w kraju i w całej Europie, zapewniając stałą, wysokiej jakości obsługę klienta i spersonalizowaną obsługę, niezależnie od miejsca, w którym prowadzisz działalność.

Razem możemy więcej!

Kim jesteśmy

amavat® oferuje wyjątkową usługę VAT Compliance, w której wybraliśmy firmy członkowskie we wszystkich państwach członkowskich UE. W przypadku nawiązania z nami współpracy zapewnimy Ci dedykowanego Account Managera/Tax Advisera, tak aby każde Twoje wymaganie mogło zostać spełnione. Nasze podejście do kwestii zgodności z przepisami dotyczącymi podatku VAT jest proste, zapewniamy specjalistyczną wiedzę lokalną, aby umożliwić bezproblemową sprzedaż transgraniczną online, podczas gdy dzięki naszym usługom i rozwiązaniom naprawdę troszczymy się o Ciebie, a nie tylko o to, co mówimy na naszej stronie internetowej.

Jak pracujemy razem

Jako sprzedawca internetowy lub firma o ugruntowanej pozycji na rynku online, powinni Państwo wiedzieć, że biznes jest związany z ludźmi. W firmie amavat® bardzo ważne jest dla nas budowanie relacji opartych na zaufaniu z naszymi klientami i bycie z Państwem w trakcie Państwa podróży. Aby jak najlepiej obsługiwać naszych klientów, poświęcamy czas na zrozumienie, dlaczego zwróciliście się Państwo do nas oraz na dokładne poznanie Państwa specyficznych potrzeb.

Następnie, gdy zrozumiemy Państwa pełne wymagania i przyszłe perspektywy, od razu rozpoczniemy pracę. Wybrane firmy członkowskie amavat® będą zaangażowane w kraju lub krajach, w których Państwo sprzedają lub chcą sprzedawać, zapewniając szybką i lokalną wiedzę ekspercką, w języku, którym mówisz. To oczywiście pomaga w poruszaniu się po lokalnych przepisach i środowiskach biznesowych.

W firmie amavat® ściśle współpracujemy z naszymi kolegami w krajach UE, z którymi się Państwo rozwijają i gwarantują bezproblemowe doświadczenie klienta amavat® oraz miękkie lądowanie na każdym nowym terytorium UE.

Wysłuchaj ludzi z HLB z całego świata