Rozliczenia VAT dla sprzedawców internetowych

Kompleksowa obsługa rozliczeń VAT
dla eCommerce

Wsparcie sprzedawców internetowych

Jeżeli prowadzisz firmę zajmującą się sprzedażą produktów klientom zagranicznym - jednym z podstawowych wyzwań, które napotkasz w swojej działalności, będzie konieczność rozliczania podatku VAT zgodnie z lokalnymi przepisami obowiązującymi we wszystkich krajach, do których wysyłasz swoje produkty.

Aby uniknąć wysokich kar wynikających z uchybień podatkowych, należałoby znać wszystkie te przepisy oraz bezbłędnie dopełniać wynikających z nich procedur czy obowiązków, jak np. składanie deklaracji podatkowych wraz z odpowiednimi załącznikami, w różnych formatach i językach.

W amavat® dbamy o to, żebyś nie musiał martwić się o przepisy, formalności, kontakt z urzędami skarbowymi i rozliczenia podatku VAT. Nasza wiedza oraz doświadczenie, to gwarancja Twojego spokoju.

Skorzystaj z naszych usług i na zawsze zapomnij o stresie związanym z rozliczaniem podatku VAT.

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi:

VAT Registration

Rejestracja VAT /
Wyrejestrowanie VAT

Usługa obejmuje wszystkie formalności związane z nadaniem lokalnego numeru identyfikacji podatkowej do celów rozliczania podatku VAT lub jego wyrejestrowaniem. W przypadku nawiązania współpracy, poinformujemy Cię szczegółowo, jakie dokumenty są wymagane w każdym kraju.

Dowiedz się więcej

EC Sales Lists (ESL)

VAT OSS dla przedsiębiorców rozliczających VAT w Polsce i Niemczech

Usługa ta obejmuje wszystkie formalności związane z rejestracją do celów rozliczania podatku VAT lub jego wyrejestrowaniem w ramach programu OSS jak również składanie deklaracji OSS. W przypadku udzielenia zlecenia, poinformujemy Cię szczegółowo, jakie dokumenty są wymagane.

Dowiedz się więcej

VAT Settlement

Składanie deklaracji VAT -
VAT Compliance

Deklaracja VAT w każdym kraju jest inna (uzależniona od lokalnych przepisów). Nasze zespoły specjalistów ds. VAT Compliance pomogą Ci w zakresie realizacji różnych wytycznych, jak również formatów raportowania.

Dowiedz się więcej

VAT Advisory

Wypełnianie deklaracji
Intrastat

Usługa ta obejmuje wszystkie formalności związane z rozliczaniem deklaracji Intrastat oraz monitorowaniem progów. Oferujemy kompleksową usługę w zakresie sprawozdawczości w całej UE (wywóz/przywóz).

Dowiedz się więcej

EC Sales Lists (ESL)

Pełny zakres VAT /
Doradztwo podatkowe

Współpracujmy z kancelariami podatkowymi we wszystkich krajach UE, które specjalizują się w usługach VAT Compliance. Nasi doświadczeni specjaliści mogą się zająć skomplikowanymi sprawami podatkowymi w całej Europie.

Dowiedz się więcej

VAT Advisory

Wsparcie IT
& usługi

amavat® inwestuje w rozwiązania technologiczne, których celem jest wyeliminowanie złożoności związanej z zarządzaniem podatkiem VAT. Zależy nam na stworzeniu środowiska przyjaznego dla użytkownika.

Dowiedz się więcej

Ostatnia aktualizacja : 29.04.2022