VAT w Europie – Aktualności

Amavat

Oferta dla dotychczasowych klientów – rejestracja VAT w Holandii

/
Date25 Wrz 2020
/

Oferta dla dotychczasowych klientów – rejestracja VAT w Holandii

W roku 2020 Amazon zdobywa rynek holenderski. Gigant e-commerce oferuje zarówno dużym jak i małym holenderskim firmom możliwość sprzedaży na Amazon.nl. Korzyści są dwojakie: zwiększa to ofertę dla holenderskich konsumentów, a w odniesieniu do holenderskich detalistów ich zasięg – w kraju i za granicą.

Mając na uwadze te informacje, jest to dobry czas, aby skorzystać z okazji i zarejestrować swój internetowy biznes do podatku VAT w Holandii. Pozwoli to niewątpliwie na wzrost liczby potencjalnych holenderskich klientów, którzy chcą skorzystać z usług Amazon.

Pozwól nam pozostać twoim zaufanym partnerem biznesowym.

Nasze doświadczenie, wiedza fachowa i znajomość lokalnych uwarunkowań w Holandii pozwolą Państwu wykorzystać tę niesamowitą możliwość i szybko rozwinąć biznes internetowy w tym kraju.

amavat® posiada w Holandii wybraną firmę partnerską, co pozwala nam w pełni zrozumieć skomplikowaną biurokrację organów podatkowych. Jak zawsze mogą Państwo zaufać naszym pracownikom, którzy spełnią Państwa oczekiwania biznesowe.

Nasz zespół ekspertów ds. podatku VAT zapewni kompleksową obsługę w zakresie rejestracji VAT w Holandii i zgodności z przepisami VAT.

Jak Państwo wiedzą, współpracując z nami, mogą Państwo liczyć na następujące korzyści:

  • Dedykowana osoba do kontaktu, wspierana przez międzynarodowy zespół specjalistów
  • Brak potrzeby kontaktowania się z wieloma osobami w różnych krajach
  • Bardzo praktyczne podejście z naszej strony
  • Nasi eksperci są zawsze blisko
  • Koncentrujemy na szczegółach dotyczących przepisów VAT
  • Mówimy w twoim języku

amavat dba o Państwa zgodność z przepismi VAT we wszystkich krajach UE

Tylko przez ograniczony czas* oferujemy naszym klientom rejestrację VAT w Holandii za 300,00 €! W ten sposób otrzymują Państwo atrakcyjny 29% rabat!

W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt z naszym ekspertem amavat®, aby uzyskać kolejne źródło przychodów dla Państwa internetowego biznesu. Formularz kontaktowy – tutaj: https://amavat.pl/kontakt/.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z tej wspaniałej okazji, prosimy o wpisanie kodu: amavat/NL w każdej korespondencji.

Rozwijając państwa biznes.

Charakter międzynarodowej działalności gospodarczej oznacza, że wraz z rozwojem firmy mogą być wymagane dodatkowe rejestracje VAT. Czy wiedzą Państwo, że amavat® może również zaoferować Państwu “Plan Potencjalnych Oszczędności” w ramach następujących Pakietów Krajowych dotyczących obsługi deklaracji VAT?

  • CEE (Polska & Czechy)
  • PAN-EU 6
  • PAN-EU 7

Oferujemy 5% zniżki przy “Rocznej Przedpłacie”, także 5% zniżki na “Pakiety Krajowe”, przy wyborze obu opcji zniżki sumują się, a więc otrzymują Państwo 10% zniżki. W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt z Państwa dedykowaną osobą kontaktową amavat®. Formularz kontaktowy – tutaj: https://amavat.pl/kontakt/.

amavat® w pełni odpowiada Państwa potrzebom!

*do północy 31.12.2020 r.

Zespół amavat®

Jesteśmy niezależnym członkiem HLB. THE GLOBAL ADVISORY AND ACCOUNTING NETWORK.

Niniejszy okólnik ma charakter niewiążącej informacji i służy ogólnym celom informacyjnym. Przedstawione w nim informacje nie stanowią doradztwa prawnego, podatkowego ani gospodarczego, jak również nie zastępują indywidualnego doradztwa. Przy opracowaniu niniejszego biuletynu dołożono należytej staranności, jednak bez przejęcia odpowiedzialności za prawidłowość, aktualność i kompletność prezentowanych informacji. Treści w nim zawarte nie stanowią samodzielnej podstawy do działania i nie mogą zastąpić konkretnego doradztwa w indywidualnej sprawie. Odpowiedzialność autorów lub amavat® jest wyłączona. W razie potrzeby uzyskania wiążącej opinii prosimy o bezpośredni kontakt z nami. Prenumerata niniejszego biuletynu nie jest równoznaczna z powstaniem jakiegokolwiek zobowiązania umownego po stronie amavat®. Treść niniejszej publikacji stanowi własność intelektualną amavat® lub firm partnerskich i podlega ochronie z tytułu praw autorskich. Osoby korzystające z tych informacji mogą pobierać, drukować i kopiować treść biuletynu wyłącznie na własne potrzeby.

Archiwum