Profil

Wykorzystaj nasze doświadczenie do zmaksymalizowania sukcesu Twojego biznesu!

Ksiegowi w amavat® są dynamicznym zespołem skupiającym się na dostarczaniu klientom innowacyjnych i proaktywnych rozwiązań w zakresie transgranicznego podatku VAT. Nasi eksperci oraz konsultanci ds. VAT we wszystkich 11 państw pochodzą z różnych środowisk, pracowali albo dla jednej z czterech największych firm w tej branży lub dla dużych firm podatkowych, albo też w specjalistycznych firmach zajmujących się podatkiem VAT w Europie. To zapewnia amavat® unikatową wiedzę w jaki sposób podatek VAT i opłaty celne wpływają na biznes, a co ważniejsze, jak dostarczać pragmatyczne rozwiązania, które tworzą wartość dodaną.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o nas

Dla koncernów rozważających ekspansję globalną lub takich, które już wykryli ogromne możliwości nowych rynków, rozumienie zagadnień związanych z podatkiem od wartości dodanej (VAT) lub podatkiem od towarów i usług (GST) w Europie może być bardzo skomplikowane i utrudnić skupienie się na właściwej działalności. Celem amavat® jest ułatwienie i ujednolicenie procesu VAT Compliance poprzez redukcję obciążeń administracyjnych, co daje klientowi możliwość skupienia się na właściwej działalności. Oferujemy nasze doświadczenie w monitorowaniu i koordynacji wszystkich obowiązków dotyczących podatku VAT w Europie dla naszych klientów. Nasz zespół interesuje się każdym klientem i oferuje dostosowane usługi z przeznaczonym dla klienta konsultanta. Zespół amavat® składa się z profesjonalistów, którzy płynnie władają kilkoma głównymi językami europejskimi oraz wyznacza główny punkt kontaktowy dla wszystkich naszych usług, które obejmują: rejestracja VAT, porady i oceny dotyczące podatku VAT, deklaracja VAT oraz VAT Compliance, Intrastat & informacje podsumowujące, odzyskanie podatku VAT, negocjacje z organami podatkowymi oraz pełne sprawozdania z audytu. Nasz zespół zajmuję się już setkami sprzedawcami internetowymi, zarówno z krajów UE, jak i poza niej. Zawsze staramy się o najważniejszy aspekt każdego rozwiązania dla podatku VAT: ono musi być praktyczne, wskazówki muszą być jasne oraz nie może ono prowadzić do kolejnych problemów. amavat® zobowiązuje się do dostarczania najwyższej jakości usług dla Twojego biznesu.

Nasza sieć

Dynamiczna sieć niezależnych, profesjonalnych firm księgowych i doradców biznesowych, HLB International jest wiodącą, globalną siecią składającą się ze znanych firm członkowskich, które znajdują się w pierwszej dwunastce w krajach ich działalności.

Czytaj więcej

Nasz zespół

Zespoły w amavat® stanowią nie tylko bogactwo naszego biznesu, ale również nas bardzo wzmacniają. Z tego powodu przeznaczamy cenny czas i środki na szkolenie naszych ekspertów.

Czytaj więcej

Nasza obsługa klienta zagranicznego

Nasza obsługa klienta zagranicznego jest przeznaczona do tego, żebyś mógł łatwiej i z większą pewnością prowadzić swój biznes w Polsce. Nasi dwujęzyczni doradcy są bardzo doświadczeni na szczeblu partnerskim jak i również na szczeblu kierowniczym.

Czytaj więcej

Profil HLB

Sieć HLB składa się z firm członkowskich w 150 krajach, które łącznie mają 25 000 pracowników w ponad 700 biurach, generując ponad 2,08 miliarda USD rocznych przychodów, zajmując jednocześnie 12 miejsce na świecie. Firmy członkowskie zapewniają klientom kompleksową i personalną usługę związaną z audytem, opodatkowaniem, księgowością oraz doradztwem w zakresie zarządzania ogólnego i finansowego.

Kliknij tutaj i pobierz broszurę profilu HLB:

Pobierz

Spotkaj się z naszym zespołem

Zespoły w amavat® stanowią nie tylko bogactwo naszego biznesu, ale również nas bardzo wzmacniają. Z tego powodu przeznaczamy cenny czas i środki na szkolenie naszych ekspertów.

Skupiamy się na samodzielności naszych współpracowników, bez narzucania im obowiązków. To umożliwia swobodne rozwijanie osobistej odpowiedzialności i ma pozytywny efekt na wydajność ich pracy. Pod kątem efektywności kosztów przyczynia się to do lepszych wyników poszczególnych członków zespołu podnosząc ich motywacje w miejscu pracy. Nasi współpracownicy powiedzieli nam o dobrej atmosferze w miejscu pracy, co sprawia, że mamy bardzo niską rotację personelu.

Czytaj więcej o naszym zespole

Zapoznaj się z naszym międzynarodowym działem obsługi klienta