Sieć

HLBI

Dynamiczna sieć niezależnych, profesjonalnych firm księgowych i doradców biznesowych – HLB International jest wiodącą, globalną siecią składającą się z znanych firm członkowskich znajdujących się najczęściej w pierwszej dwunastce w państwach ich działalności. HLB International, inspirowany od ponad 40 lat, jest obecny w niemal 140 krajach, ze swoimi 2210 partnerami oraz 20110 współpracownikami w ponad 600 biur na całym świecie.

Kim jesteśmy

HLB International jest wiodącą siecią niezależnych, profesjonalnych firm księgowych i doradców biznesowych z znanymi członkami firmowymi, którzy znajdują się w pierwszej dwunastce w krajach ich działalności.

  • INSPIROWANI OD PONAD 40 LAT – zawiązany w roku 1969 HLB International obsługuje klientów przez swoje firmy członkowskie w niemal 140 krajach, swoimi 2210 partnerami oraz 20110 współpracownikami w ponad 660 biur na całym świecie.
  • INSPIROWANI DLA JAKOŚCI – HLB International, jako członek Forum of Firms (FoF), jest zobligowany do zachowania standardów najwyższej jakości.
  • INSPIROWANE USŁUGI NA CAŁYM ŚWIECIE – firmy członkowskie HLB International mogą wesprzeć Cię podczas regionalnego i globalnego rozwoju.

Firmy członkowskie HLB International obsługują lub obsługiwali znane marki m.in. General Electrics, Siemens, Gazprom, Veolia, Huawei, Chronopost, International lub Tatneft.

Firmy członkowskie HLB International, które przystąpiły do amavat Services

Austria

logo-pruf-treuhand
Prüf-Treuhand OG
Berggasse 16
A-1090 Wien
Austria
Wyślij e-mail

Czechy

logo-hlb-proxy
PROXY, a.s.
Plzeňská 3217/16
150 00 Praha 5
Czechy
Wyślij e-mail

Francja

logo-dba
Dba
36 rue du Louvre
FR-75 001 Paryż
Francja
Wyślij e-mail

Niemcy

logo-hlb-stuckmann
HLB Dr. Stückmann und Partner mbB
Elsa-Brändström-Str. 7
33602 Bielefeld
Niemcy
Wyślij e-mail

Włochy

logo-hlb-italy
HLB Italy
8, via G.B. Pergolesi
IT- 20124 Mediolan
Włochy
Wyślij e-mail

Polska

logo-getsix
getsix Polska Sp. z o. o.
ul. Szwedzka 5
55-040 Bielany Wrocławskie
Polska
Wyślij e-mail

Hiszpania

logo-bovemontero
Bové Montero y Asociados S.L.
Príncipe de Vergara, 126, 1º
E-28002 Madrid
Hiszpania
Wyślij e-mail

Wielka Brytania

logo-frenchdunkan
French Duncan LLP
133 Finnieston Street
Glasgow, G3 8HB
Wielka Brytania
Wyślij e-mail

Forum of Firms

forum-firms-logo

HLB International jest zobowiązany do utrzymywania najwyższej jakości i podnoszenia międzynarodowych standardów w praktyce audytowania w interesie użytkowników usług profesjonalnych. HLB International jest dumnym członkiem Forum of Firms.

Forum of Firms jest zrzeszeniem 27 międzynarodowych sieci, zrzeszających firmy księgowe prowadzące transgraniczne audyty sprawozdań finansowych. Członkowie dobrowolnie zgadzają się na przestrzeganie wymagań jakościowych, takich jak:

  • Utrzymywanie odpowiedniej jakości standardów kontrolnych zgodnie z „International Standards on Quality Control” opublikowanym przez IAASB na dodatek do krajowych standardów kontroli jakości oraz regularnie prowadzonych i globalnie koordynowanych wewnętrznych kontroli zapewniania jakości.
  • Stosować zasady i metodologie w celu przeprowadzenia transgranicznych audytów oparty na ISA.
  • Stosować zasady i metodologie zapewniające zgodności z kodeksem etycznym IESBA dla zawodowych księgowych oraz krajowymi kodeksami etycznymi.