Profil

Wykorzystaj nasze doświadczenie do zmaksymalizowania sukcesu Twojego biznesu!

Ksiegowi w amavat Europe są dynamicznym zespołem skupiającym się na dostarczaniu klientom innowacyjnych i proaktywnych rozwiązań w zakresie transgranicznego podatku VAT. Nasi eksperci oraz konsultanci ds. VAT we wszystkich 9 państw pochodzą z różnych środowisk, pracowali albo dla jednej z czterech największych firm w tej branży lub dla dużych firm podatkowych, albo też w specjalistycznych firmach zajmujących się podatkiem VAT w Europie. To zapewnia amavat Europe unikatową wiedzę w jaki sposób podatek VAT i opłaty celne wpływają na biznes, a co ważniejsze, jak dostarczać pragmatyczne rozwiązania, które tworzą wartość dodaną.

Proszę kliknij tutaj i dowiedz się więcej o nas

Dla koncernów rozważających ekspansję globalną lub takich, które już wykryli ogromne możliwości nowych rynków, rozumienie zagadnień związanych z podatkiem od wartości dodanej (VAT) lub podatkiem od towarów i usług (GST) w Europie może być bardzo skomplikowane i utrudnić skupienie się na właściwej działalności. Celem amavat Europe jest ułatwienie i ujednolicenie procesu VAT Compliance poprzez redukcję obciążeń administracyjnych, co daje klientowi możliwość skupienia się na właściwej działalności. Oferujemy nasze doświadczenie w monitorowaniu i koordynacji wszystkich obowiązków dotyczących podatku VAT w Europie dla naszych klientów. Nasz zespół interesuje się każdym klientem i oferuje dostosowane usługi z przeznaczonym dla klienta konsultanta. Zespół amavat Europe składa się z profesjonalistów, którzy płynnie władają kilkoma głównymi językami europejskimi oraz wyznacza główny punkt kontaktowy dla wszystkich naszych usług, które obejmują: rejestracja VAT, porady i oceny dotyczące podatku VAT, deklaracja VAT oraz VAT Compliance, Intrastat & informacje podsumowujące, odzyskanie podatku VAT, negocjacje z organami podatkowymi oraz pełne sprawozdania z audytu. Nasz zespół zajmuję się już setkami sprzedawcami internetowymi, zarówno z krajów UE, jak i poza niej. Zawsze staramy się o najważniejszy aspekt każdego rozwiązania dla podatku VAT: ono musi być praktyczne, wskazówki muszą być jasne oraz nie może ono prowadzić do kolejnych problemów. amavat Europe zobowiązuje się do dostarczania najwyższej jakości usług dla Twojego biznesu.

Nasza sieć

Dynamiczna sieć niezależnych, profesjonalnych firm księgowych i doradców biznesowych, HLB International jest wiodącą, globalną siecią składającą się ze znanych firm członkowskich, które znajdują się w pierwszej dwunastce w krajach ich działalności.

Proszę czytać więcej

Nasz zespół

Zespoły w amavat Europe stanowią nie tylko bogactwo naszego biznesu, ale również nas bardzo wzmacniają. Z tego powodu przeznaczamy cenny czas i środki na szkolenie naszych ekspertów.

Proszę czytać więcej

Nasza obsługa klienta zagranicznego

Nasza obsługa klienta zagranicznego jest przeznaczona do tego, żebyś mógł łatwiej i z większą pewnością prowadzić swój biznes w Polsce. Nasi dwujęzyczni doradcy są bardzo doświadczeni na szczeblu partnerskim jak i również na szczeblu kierowniczym.

Proszę czytać więcej

Profil HLB International

HLB International jest dynamiczną siecią niezależnych, profesjonalnych firm księgowych i doradców biznesowych, inspirowani od ponad 40 lat w ponad 130 państw, swoimi 2100 partnerami oraz 19000 współpracowników generuje ona roczne przychody przekraczające 1,9 miliard dolarów w 600 biur na całym świecie.

Proszę kliknij tutaj i pobierz broszurę profilu HLB International:

Proszę pobierz

 

Spotkaj się z naszym zespołem

Zespoły w amavat Europe stanowią nie tylko bogactwo naszego biznesu, ale również nas bardzo wzmacniają. Z tego powodu przeznaczamy cenny czas i środki na szkolenie naszych ekspertów.

Skupiamy się na samodzielności naszych współpracowników, bez narzucania im obowiązków. To umożliwia swobodne rozwijanie osobistej odpowiedzialności i ma pozytywny efekt na wydajność ich pracy. Pod kątem efektywności kosztów przyczynia się to do lepszych wyników poszczególnych członków zespołu podnosząc ich motywacje w miejscu pracy. Nasi współpracownicy powiedzieli nam o dobrej atmosferze w miejscu pracy, co sprawia, że mamy bardzo niską rotację personelu.

Proszę czytać więcej o naszym zespole

Proszę o kontakt z naszą obsługą klienta